Голинська Наталія Олександрівна
Заступник завідувача філії з виховної роботи Олександрівської філії комунального закладу "Олександрівське навчально-виховне об'єднання №1"
10:48
Система виховної роботи Олександрівської філії КЗ "Олександрівське НВО №1"

Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити. Він передбачає формування у дитини єдиної системи цінностей і соціальних компетенцій. А це і ставлення до себе і своїх батьків, відношення до природи, суспільства, своєї країни тощо.

Метою виховної роботи школи є виховання громадянина України – носія цінностей та загальнолюдських надбань. 

Виховна система школи передбачає реалізацію наступних завдань:

  • Формування в учнів правової свідомості, виховання громадської відповідальності, культури поведінки та свідомої дисципліни.
  • Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці, розширення політехнічного кругозору й підготовка до свідомого вибору професії.
  • Фізичне удосконалення, зміцнення здоров’я й формування в учнів санітарно-гігієнічної культури.
  • Формування в учнів естетичної культури, розвиток умінь створювати прекрасне навколо себе, розвиток художніх здібностей і талантів дітей.
Виховання в учнів політичної свідомості, розвиток суспільної активності, формування основ громадянського світогляду.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани класних керівників, які були затверджені на засіданні методичного об’єднання класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання:

патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси.

Система виховної роботи Олександрівської філії на 2016-2017 н.р.Ключові слова: Заходи, педагого-організатор, план виховної роботи в школі, організаційна робота
Категорія: План виховної роботи закладу Переглядів: 12
avatar